Usługi

Meble kuchenne

Oferujemy meble kuchenne nowoczesne, tradycyjne, angielskie, prowansalskie - wszystkie wykonywane na wymiar do Państwa potrzeb.

Szafy, garderoby, sypialnie

Oferujemy szafy wnękowe (do zabudowy wnęk) oraz szafy wolnostojące - wszystkie wykonywane na wymiar do Państwa potrzeb. Stosujemy systemy drzwi przesuwnych firm Raum Plus, Senator, Neves, StanPlus, Hettich. Drzwi mogą być montowane w ramach aluminiowych, drewnianych, drewnopodobnych lub fornirowanych.

Meble łazienkowe

Oferujemy meble łazienkowe - wszystkie wykonywane na wymiar do Państwa potrzeb.

Nietypowe

Oferujemy różnorodne meble wolnostojące dopasowane do Państwa potrzeb i wystroju wnętrza. Mogą to być zarówno meble nowoczesne, jak i stylizowane - wszystkie wykonane wg indywidualnego projektu.

Zabudowy RTV

Oferujemy różnorodne zabudowy RTV dopasowane do Państwa potrzeb i wystroju wnętrza. Mogą to być zarówno meble nowoczesne, jak i stylizowane - wszystkie wykonane wg indywidualnego projektu.

Meble biurowe

Oferujemy różnorodne meble biurowe dopasowane do Państwa potrzeb i wystroju wnętrza. Mogą to być zarówno meble nowoczesne, jak i stylizowane - wszystkie wykonane wg indywidualnego projektu.